Ізотоп Протактинію 233Pa перетворився в ізотоп Астату 217As. Скільки а- і b- розпадів відбулося при

цьому? ДАЮ 80 БАЛІВ

Ответы на вопрос

Отвечает Оверин Слава.

Ответ:

4 альфа 50 бета

Объяснение:

233-217=16

16/4 = 4 альфа розради

4×2 = 8

91 -8=83

83-33=50 бета розпадів

надіюсь правильно пояснила, сама ледь зрозуміла цю тему