Суцільний кубик із ребром 3 см має масу 192 г з якого матеріалу може бути виготовлений кубик


Ответы на вопрос

Отвечает Окопская Ярослава.

Відповідь:

вот

Пояснення:


Отвечает Кравченко Наташа.

Відповідь:

p=m/a^3=192/3^3=7,1 г/см3 Цинк или чугун

Пояснення: