Площа вістря голки дорівнює 0,00057 мм2. Обчисліть тиск голки на тканину, якщо швачка натискає на

голку перпендикулярно поверхні тканини із силою 1,14 Н? Тиск голки на тканину дорівнює (ответ) ГПа (гігапаскалів)

Ответы на вопрос

Отвечает Савченко Каролина.

Ответ:

2 ГПа

Объяснение:

S=0,00057 мм²=5,7*10⁻¹⁰ м²;

F=1,14 Н;

p  ?  p=F/S=1,14/5,7*10⁻¹⁰ =2 ГПа