. Яка маса бензину може бути влита у бідон, що розрахований на 0,02 м³ ?​


Ответы на вопрос

Отвечает Дубля Даниил.
Дано:
V=0,02 м^3
р=780кг/м^3
m-?
————————
m=p*V=780*0,02=15,6кг