У гумі довжина звукової хвилі-1,8м Визначте швидкість звуку в гумі якщо період дорівнює 0,001 с​


Ответы на вопрос

Отвечает Ксенофонтов Семён.

Ответ:

1800 м/c

Объяснение:

λ=1.8 м

T=0,001 c

V ?

V=λ/T=1.8/0.001=1800 м/c