Спостерігач нарахував 30 коливань, що відходять від човна, за хвилину, причому перша хвиля дійшла

до берега за 25 с. Встановіть відповідність між числовим значенням та фізичною величиною, якщо відстань від човна до берега 200 м . Знайти:Період коливань Частота коливань Довжина хвилі Швидкість поширення хвилі​

Ответы на вопрос

Отвечает Рамс Катя.

Ответ:

Период колебаний (T) = время одного полного колебания/волны = 60/30 = 2 секунды.

Частота (f) = количество колебаний/волн в единицу времени = 1/T = 1/2 = 0,5 Гц

Длина волны (λ) = скорость распространения волны x период = (пройденное расстояние за время t)/t = (200 м) / (25 с) = 8 м/с

Скорость распространения волны (v) = длина волны x частота = λ x f = 8 м/с x 0,5 Гц = 4 м/с