СРОЧНО Визначити заряд що проходить через поперечний переріз провідника при силі струму 200 мА за

30 хвилин.​

Ответы на вопрос

Отвечает Терехов Артем.

Ответ:

Дано:

q=30Кл

I=200мА=0.2A

t=?

Решение

I=q/t

t=q/I=\frac{30}{0.2} =150с

Объяснение: