Яка сила діє на залізний кубик з ребром завдовжки 12 см. СРОЧНО 100 балов даю


Ответы на вопрос

Отвечает Вдовин Максим.

Відповідь:

Для того, щоб визначити силу, що діє на залізний кубик, потрібно знати, яку саме силу ви маєте на увазі. Якщо залізний кубик знаходиться в стані спокою, то на нього діє сила тяжіння, спрямована вертикально вниз, яка визначається масою кубика та прискоренням вільного падіння (9,8 м/с²). Якщо кубик перебуває в русі, то на нього можуть діяти інші сили, такі як сила тертя, сила опору повітря тощо. Для того, щоб визначити силу в цьому випадку, потрібно знати більше деталей про ситуацію, в якій перебуває кубик. Тому, більш точну відповідь на це запитання можна надати тільки з більш детальним описом ситуації.

Пояснення:

Отвечает Мяделец Юлия.

Ответ:

Какая сила тяжести действует на алюминиевый кубик с ребром длиной 10 см?

-------------------------

Сила тяжести, действующая на тело в поле тяготения Земли:

  F(т) = mg = ρgV = ρgа³ , где а = 0,1 м - ребро куба

                                           g = 10 H/кг - ускорение своб. падения

                                           ρ = 2700 кг/м³ - плотность алюминия

Тогда:

            F(т) = 2700 · 10 · 0,001 = 27 (H)

Объяснение: