На скільки розтягниться пружина жорсткістю 40 Н/м, якщо до неї підвісити чавунний шарик об'ємом 20

см3 ?

Ответы на вопрос

Отвечает Ростовская Ксюша.

Ответ:

0,035 м

Объяснение:

к=40 Н/м

V=20 см³

p=7 г/см³

х  ?    х=F/k=pVg/k=7*20*10*10³*10⁻⁶/40=0,035 м