Балон,що містить газ під тиском 2,8 МПа, знаходився на складі приткмпературі 7⁰.Коли балон занесли

в приміщення, тиск газу став 3 МПа .Яка температура приміщення?З розв'язком.Даю 50 балів!!!Срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Проскурина Наташа.

Ответ:

7.5 ⁰С

Объяснение:

Р1 = 2,8 МПа = 2,8*10^6 Па

Т1 =  7⁰С

Р2 =  3 МПа = 3*10^6 Па

T2 = ?

Изохорный процесс V=const

P1/T1 = P2/T2

T2 = P2*T1 / P1 =  3*10^6 * 7 / 2,8*10^6 = 7.5 ⁰С