Напруга між кінцями провідника, опір якого 20 Ом , становить 2 В . Який заряд проходить через

поперечний переріз провідника протягом 2 хвилин ?

Ответы на вопрос

Отвечает Alieva Ela.

Ответ:

12 Кл

Объяснение:

За законом Ома:

I=V/R

Формула для знаходження сили струму:

I=ρ/t

V/R=ρ/t → ρ=V*t/R=2 В*120 с/20 Ом=12 Кл