Напруга мія кінцями провідника, опір якого дорівнює 20 Ом, становить 2 В. Який заряд проходить

через поперечний переріз провідника протягом 2 хв'?​

Ответы на вопрос

Отвечает Журавлева Мария.

Відповідь:

12 Кл

Пояснення:

За законом Ома:

I=V/R

Формула для знаходження сили струму:

I=ρ/t

V/R=ρ/t → ρ=V*t/R=2 В*120 с/20 Ом=12 Кл