1.Якою є маса автомобіля, якщо його вага 6 кН ? (1 кН = 1000 Н) 2.Який об’єм має бочка з водою,

що притягується до землі з силою 200 Н ? 3.Зобразити графічно силу тяжіння, яка діє на книгу, що лежить на столі?

Ответы на вопрос

Отвечает Зимов Александр.

Ответ:1 Маса автомобіля може бути обчислена за формулою:

м = F/g,

де F - вага автомобіля, g - прискорення вільного падіння, яке дорівнює приблизно 9,8 м/с².

Отже, маса автомобіля:

м = F/g = 6000 Н / 9,8 м/с² = 612,2 кг.

Відповідь: маса автомобіля дорівнює 612,2 кг.

2 Об’єм бочки може бути обчислений зі співвідношення між об’ємом, масою та щільністю:

V = m/ρ,

де V - об’єм бочки, м - маса води, ρ - щільність води, яка дорівнює приблизно 1000 кг/м³.

Отже, об’єм бочки:

V = m/ρ = 200 Н / 1000 кг/м³ = 0,2 м³.

Відповідь: об’єм бочки дорівнює 0,2 м³.

3 Сила тяжіння, що діє на книгу, спрямована вертикально вниз і має величину, рівну вазі книги. Графічно це можна зобразити як стрілку, яка спрямована вниз від точки, що представляє книгу.

Объяснение:

Отвечает Долинский Ваня.

Ответ:

1)1,0 m/c²

2)n=78%

3)?я не знаю

Объяснение: