Знайдіть силу взаємодії між двома зарядами у -5 Кл та 12 Кл, якщо відстань між ними 60 см

помогите пожалуйста!!!!! если кто может распишите на листке даю 100 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Зоров Максим.

Сила взаємодії між двома точковими зарядами q1 та q2, розділеними відстанню r, може бути знайдена за допомогою закону Кулонa:

F = k * |q1| * |q2| / r^2

де k - коефіцієнт Кулонa, рівний 9 * 10^9 Н * м^2 / Кл^2.

У нашому випадку, q1 = -5 Кл, q2 = 12 Кл, а r = 60 см = 0,6 м. Підставляючи ці значення у формулу, ми отримуємо:

F = (9 * 10^9 Н * м^2 / Кл^2) * |-5 Кл| * |12 Кл| / (0,6 м)^2

= (9 * 10^9 Н * м^2 / Кл^2) * 5 Кл * 12 Кл / (0,6 м)^2

= 1.35 * 10^13 Н

Отже, сила взаємодії між зарядами -5 Кл та 12 Кл на відстані 60 см дорівнює близько 1.35 * 10^13 Н.