Стрілка спідометра перемістилася з позначки 72 км/год= ... м/с, до 90 км/год= ... м/с за певний

час. Прискорення було 0,25 м/с2. Визначити час цього прискорення.

Ответы на вопрос

Отвечает Морозова Юля.

Відповідь:

t = 20 с

Пояснення:

Дано:

v_{0} =72 км/год = 20 м/с

υ = 90 км/год = 25 м/с

a = 0,25 м/с²

Знайти:

t - ?

Розв'язок:

a = \frac{v - v_{0} }{t}   =>   t =  \frac{v - v_{0} }{a} = \frac{25-20}{0,25} = \frac{5}{0,25} = 20 с