1) Яку силу повинні розвивати двигуни літака масою 60 т, щоб досягти прискорення 1,5 м/с2 2)Тіло

масою 400 г рухається прямолінійно під дією сили 0,6 Н. Яку початкову швидкість мало тіло, якщо за 5 с воно набуло швидкості 10 м/с?

Ответы на вопрос

Отвечает Хатестова Юлия.

Ответ: 90кН; 2,5м/с

Объяснение:

Дано:

m=60т=60000кг

a=1,5м/с²

------------------

F-?

Согласно второго закона Ньютона:

F=ma, где:

m-масса тела

а-ускорение тела

F=60000*1,5=90000Н=90кН

Дано:

m=400г=0,4кг

F=0,6Н

t=5с

V=10м/с

--------------

Vo-?

Согласно второго закона Ньютона:

F=ma, где:

m-масса тела

а-ускорение тела

Отсюда:

a=F/m=1,5м/с²

V=Vo+at, где:

Vo-начальная скорость;

а-ускорение;

t-время движения тела;

Тогда:

Vo=V-at=10-1,5*5=2,5м/с