Срочно пожалуйста Три резистори з'єднані послідовно. Напруга на першому резисторі 200 В. Опори

резисторів відповідно 9 Ом, 11 Ом, 23 Ом. Визначте: 1) Силу струму на кожному резисторі 2) Загальну силу струму 3) Напругу на кожному резисторі 4) Загальну напруг5) Загальний опір кола ​

Ответы на вопрос

Отвечает Высоцкая Настя.

Ответ:

Сила струму на першому резисторі:

I1 = U1 / R1 = 200 / 9 = 22.22 A

Сила струму на другому резисторі:

I2 = U2 / R2 = I1 = 22.22 A

Сила струму на третьому резисторі:

I3 = U3 / R3 = I2 = 22.22 A

Загальна сила струму в колі:

I = I1 = I2 = I3 = 22.22 A

Напруга на кожному резисторі:

Напруга на першому резисторі:

U1 = 200 В

Напруга на другому резисторі:

U2 = I2 * R2 = 22.22 * 11 = 244.42 В

Напруга на третьому резисторі:

U3 = I3 * R3 = 22.22 * 23 = 511.06 В

Загальна напруга в колі:

U = U1 + U2 + U3 = 200 + 244.42 + 511.06 = 955.48 В

Загальний опір кола:

R = R1 + R2 + R3 = 9 + 11 + 23 = 43 Ом

Объяснение:

.