ОЧЕНЬ СРОЧНО НАДО, ДАЮ 50 БАЛОВ! 8. До батареї з напругою 36 В приєднані послідовно 2 лампи

опором по 15 0м і електричний дзвінок. Струм у колі дорівнює 0,4 А. Визначити опір електричного дзвінка.​

Ответы на вопрос

Отвечает Лукпанов Ануар.

Ответ:

60 ом

Объяснение:

Маємо: U=36v

2лампи по 15 ом=30 ом

 дзвінок з невідомим опором

 струм I=0.4A

з"єднання послідовне , знайти опір дзвоника

     Складемо рівняння, використовуючи закон Ома    I=U/R⇒36/30+Х   , де Х-опір невідомого дзвоника  

      запишемо так:I(30+X)=U       0.4(30+X)=36      0.4X=24  X=60(Om)