6. Два провідники з опором 50 Ом і 40 Ом з’єднані паралельно й підключені до напруги 22 В. Визначте

силу струму в кожному провіднику й силу струму до розгалуження кола ТРЕБА СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Lvov Denis.

Відповідь:

Пояснення:

Загальний опір кола можна знайти з формули:

1 / R = 1 / R1 + 1 / R2

де R1 та R2 - опори перший і другий провідників, що знаходяться паралельно.

1 / R = 1 / 50 + 1 / 40 = 0.03

R = 33.33 Ом

Сила струму в кожному провіднику може бути знайдена за допомогою закону Ома:

I = V / R

де V - напруга, а R - опір кожного провідника.

I1 = V / R1 = 22 / 50 = 0.44 А

I2 = V / R2 = 22 / 40 = 0.55 А

Сила струму до розгалуження кола є сумою струмів кожного провідника:

I= I1 + I2 = 0.44 + 0.55 = 0.99 А

Отже, сила струму в першому провіднику становить 0.44 А, сила струму в другому провіднику становить 0.55 А, а сила струму до розгалуження кола становить 0.99 А.