Визначте силу тяжіння, яка діє на тіло масою 2кг. оформлюємо як задачі!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Назаров Олег.

Відповідь:

20 Н

Пояснення:

Дано:

m=2 кг

g=10 Н/кг

Знайти:

Fтяж - ?

Розв'зок:

Fтяж = m*g

Fтяж = 2*10 = 20 Н