Обчисліть напругу струму в колі, в якому за 5 хв проходить частинка із зарядом 1200 Кл. Опір дроту

55 Ом.

Ответы на вопрос

Отвечает Рожкова Лена.

Щоб обчислити напругу струму в колі, нам необхідно використати закон Ома:

V = IR

де V - напруга в колі в вольтах (V), I - сила струму в амперах (A), R - опір кола в омах (Ω).

Так як умова задачі надає заряд (Q) і час (t), щоб визначити силу струму, потрібно спочатку знайти електричний заряд, який проходить через коло за даний час:

I = Q/t

Таким чином,

I = 1200 Кл / (5 хв * 60 с/хв) = 4 А

Тепер, застосувавши закон Ома, ми можемо знайти напругу в колі:

V = IR = 4 А * 55 Ом = 220 В

Отже, напруга в колі становить 220 В.