Автомобіль масою 2,5 т, рушає з місця та через 20 с набуває швидкості 50 м/с. Визначте силу тяги

двигуна. Опором руху знехтувати. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Садовская Катя.

Ответ:

дано:

m-2.5т

t-20c

U-50м/с

F-?

си:

2500кг

формула

F=ma

a=U / t

Решение

a= 50/ 20= 2,5

F= 2500× 2,5=6250Н

Объяснение:

вот пупсик