1. Який електричний опір має константановий провідник довжиною 2 м і площею поперечного перерізу

0,4 мм?? MM 2)Визначте силу струму в нікеліновому провіднику довжиною 4 м і площею поперечного перерізу 2 мм2 при напрузі на його кінцях 9 B.дам 95 бол​

Ответы на вопрос

Отвечает Тарасевич Даник.

Ответ:

Объяснение:

1

L = 2 м

S =  0,4 мм^2

p = 0,5 Ом*мм^2 / м  удельное сопротивление константина

R = ?

R = p*L / S = 0.5*2 / 0.4 = 2.5 Ома

2

L =  4 м

S =  2 мм^2

U =  9 B.

p = 0,4 Ом*мм^2 / м  удельное сопротивление никелина

I = ?

R = p*L / S

I = U / R = U*S / (p*L) = 9 * 2 / (0.4*4) = 11.25 А