На горизонтальному столі лежить кубик масою 2 кг і з довжиною ребра 10 см. З якою силою кубик діє

на стіл? Який тиск створює кубик?

Ответы на вопрос

Отвечает Александров Борис.

Ответ:

20Н; 2000Па

Объяснение:

P=mg

g=10 Нк/кг

P =2кг*10Н/кг=20Н

p-давление кубика на стол

p=F/S

F=P

S=a^22

p=20/(0,1*0,1)=2000Па