Визначте приблизний тиск який створює стовпчик бензину висотою 14 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Коробков Даниил.

Відповідь:

близько 980 Па

Пояснення:

Густина бензину станосить ~700 кг/м^3. Висота 14 см = 0,14 м. За формулою гідростатичного тиску: p = pgh = 700 * 10 * 0,14 = 70 * 14 =

= 980 Па