ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА. Тіло вільно падає з висоти 180 м Яка його максимальна швидкість виконати

письмово, з розв'язанням ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ivanova Karina.

Відповідь:

V=42\sqrt{2}м/с

Пояснення:

Дано                Розв'язання
h=180м            h=\frac{v^{2}-v^{2}  }{2g}
g=9.8               180=\frac{v^{2}-0 }{2*9,8}
Знайти             V=42\sqrt{2}м/с
V-?