За який час двигун потужністю 200 кВт виконає роботу 0,5 МДж?


Ответы на вопрос

Отвечает Трусова Александра.

Ответ:

N=A/t

t=A/N

A=0,5МДж=500000Дж

N=200кВт=200000Вт

t=500000/200000=2,5с

Объяснение: