На повністю занурене у воду тіло діє архімедова сила 23 Н. Який об'єм має тіло?​


Ответы на вопрос

Отвечает Быков Виктор.

Відповідь:

Об'єм тіла дорівнює 0.0023 м³.

Пояснення:

Дано:

Fₐ = 23 Н
g = 10 Н/кг
ρ = 1000 кг/м³

Знайти: V

Роз'вязок:

Сила Архімеда дорівнює вазі рідини в зануреному обсязі тіла. Вага рідини - добуток її густини на занурений обсяг, помножений на прискорення вільного падіння:

F = ρ * V * g  ⇔  V = F / (ρ * g)

Підставляємо значення з умови, знаходимо об'єм:

V = 23 H / (1000 кг/м³ * 10 Н/кг) = 0.0023 м³ = 2,3 * 10⁻³ м³

Відповідь: V = 2,3 * 10⁻³ м³.

#SPJ1