Чому дорівнює потужність двигуна, якщо 2,5 год він виконує роботу 0,18 мдж? 1) 75 вт2) 20 мвт3)

45 вт4) 40 вт5) 7,2 вт​

Ответы на вопрос

Отвечает Степанова Александра.

Ответ:

Для розв'язання цієї задачі необхідно використовувати формулу, що зв'язує роботу і потужність:

P = W / t,

де P - потужність, W - робота, t - час.

Підставляючи дані в формулу, отримаємо:

P = W / t = 0,18 мдж / (2,5 год * 3600 с/год) ≈ 20 Вт.

Отже, правильна відповідь: 2) 20 мВт.