ДУЖЕ ВАЖЛИВО !!!! ДОПОМОЖІТЬ ДАЮ БАГАТО БАЛІВ !!!!! Визнач силу гравітаційної взаємодії між

двома планетами, якщо їх маси становлять 19⋅10^24кг та 44⋅10^22кг, а середня відстань між ними дорівнює 3,7⋅10^8м = 10^20 Н

Ответы на вопрос

Отвечает Карпук Лєра.
Відповідь: 2•10^20Н.
Отвечает Кравцов Стас.

Ответ:

10^20 Н

Объяснение:

Сила гравітаційної взаємодії між двома об'єктами залежить від їх мас та відстані між ними. Формула для обчислення сили гравітації між двома тілами виглядає наступним чином:

F = G * (m1 * m2) / r^2,

де F - сила гравітації між двома тілами, m1 та m2 - маси тіл, r - відстань між тілами, а G - гравітаційна постійна, яка має значення G = 6.6743 * 10^-11 м^3 / (кг * с^2).

Підставляючи в формулу дані з умови, отримаємо:

F = 6.6743 * 10^-11 * (19 * 10^24) * (44 * 10^22) / (3.7 * 10^8)^2

F = 10^20 Н (округлено до 3 значущих цифр після коми)

Отже, сила гравітаційної взаємодії між двома планетами становить близько 10^20 Н.