Якою буде сила гравітаційної взаємодії між двома навантаженими баржами, маси яких 2000 т та 5000 т?

Відстань між баржами 50 м. Значення гравітаційної сталої G= 6,67·10-11Н·м2/кг2. Якщо можна з поясненням

Ответы на вопрос

Отвечает Ковалёва Дарья.

Ответ:

закон F=G*m1*m2/R²= 6.67e-11* 2e6*5e6/50²=

0.2668 H