Винахідник оголосив, що його машина дає змогу від 1 т вугілля одержувати 9-10 Дж енергії. Чи можна

вірити цьому (q = 2,7-10 Дж/кг)?Срочно 11.00 до завтра. даю 10 балів. Дано: і так далі.​

Ответы на вопрос

Отвечает Торгашова Вера.

Ответ:

Дано:

Маса вугілля (m) = 1 т = 1000 кг

Енергія на одиницю маси вугілля (q) = 2,7-10 Дж/кг (максимальне значення з діапазону від 2,7 до 10)

Розрахунок:

Енергія, одержана з вугілля = маса вугілля * енергія на одиницю маси вугілля

Енергія = m * q

Підставляємо відомі значення:

Енергія = 1000 * 2,7-10 Дж/кг (мінімальне значення з діапазону від 2,7 до 10)

Енергія = 1000 * 2,7-10 Дж/кг

Енергія = 2700-10000 Дж

Отже, на основі даних, наданих вами, максимальна енергія, яку можна одержати з 1 тонни вугілля за допомогою винаходу, становить від 2700 до 10000 Дж.

Таким чином, висловлювання винахідника про отримання 9-10 Дж енергії з 1 тонни вугілля виглядає необґрунтованим, оскільки воно перевищує максимальне значення енергії, яку можна одержати з вугілля відповідно до відомих даних.

Объяснение: