Обчислити масу сталевої арматури, яку пересувають по твердому грунту (ц =0,45), якщо виникає сила

тертя 441 H?​

Ответы на вопрос

Отвечает Kuzmina Sofia.

Ответ:

Для того, щоб обчислити масу сталевої арматури, яку пересувають по твердому грунту, необхідно врахувати формулу для сили тертя та використати другий закон Ньютона:

Fтерт = μN

де Fтерт - сила тертя, μ - коефіцієнт тертя між арматурою та грунтом, N - нормальна сила (рівна вазі арматури).

Щоб визначити масу арматури, використовуємо формулу:

m = F/g

де m - маса, F - сила, яку потрібно прикласти для руху арматури, g - прискорення вільного падіння (9,8 м/с²).

Заміняючи вираз для сили тертя у формулу другого закону Ньютона, отримаємо:

ma = μmg

m = Fтерт/g = μN/g = μmg/g = μm

Отже, маса арматури дорівнює силі тертя, поділеній на коефіцієнт тертя:

m = Fтерт/μg = 441 H / (0,45 * 9,8 м/с²) ≈ 103,2 кг

Отже, маса сталевої арматури, яку пересувають по твердому грунту за наявності сили тертя 441 H та коефіцієнта тертя 0,45, становить приблизно 103,2 кг.

якщо не складно поставте кращу

якщо не складно поставте кращувідповідь ;)