Телевізор і монітор комп'ютера ввімкнені в мережу паралельно. Напруга на телевізорі 220 В, а сила

струму в ньому 2,5 А. Загальна сила струму 5 A Визначити силу струму в моніторі комп'ютера та його опір. Повне рішення)))даю 40 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Давыдов Денис.

Ответ:

Объяснение:

Загальна сила струму в паралельному колі дорівнює сумі сил струму кожного елемента в колі, тому сила струму в моніторі комп'ютера буде 5 А - 2,5 А = 2,5 А.

Опір монітора комп'ютера можна розрахувати за формулою R = V/I, де V - напруга на колі, а I - сила струму, що проходить через монітор комп'ютера. Напруга на колі однакова для всіх елементів і дорівнює 220 В, тому опір монітора комп'ютера дорівнюватиме 220 В / 2,5 А = 88 Ом.

(Отже, правильна відповідь: (2,5 А; 88 Ом)