inamazurk помоги Два резистори з'єднанні паралельно, один із них має опip 6 Ом. Знайти опір другого

резистора, якщо загальна напруга на резисторах 1,8 В, а загальна сила струму 0.9 А Помогите с физикой пожалуйста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Малинина Аня.

Загальний опір паралельного з'єднання резисторів можна обчислити за формулою:

1/Рзаг = 1/Р1 + 1/Р2 + ... + 1/Рn

де Рзаг - загальний опір, Р1, Р2, ... Рn - опори кожного резистора.

У даному випадку ми знаємо, що опір одного з резисторів дорівнює 6 Ом, а загальна напруга на паралельному з'єднанні дорівнює 1.8 В, а загальний струм - 0.9 А.

Використовуючи закон Ома: I = U / R, де I - струм, U - напруга, R - опір, можна знайти опір другого резистора.

Спочатку знайдемо загальний струм, який протікає через паралельне з'єднання резисторів:

I = U / Rзаг = 1.8 В / Rзаг

Також знаємо, що один з резисторів має опір 6 Ом, тому можемо записати:

1/Rзаг = 1/6 Ом + 1/Р2

Підставимо це вираз для 1/Rзаг в першу формулу і отримаємо:

I = U / (1/6 Ом + 1/Р2)

Після підстановки відповідних значень маємо:

0.9 А = 1.8 В / (1/6 Ом + 1/Р2)

Розв'язуючи це рівняння для Р2, отримаємо:

Р2 = 2 Ом

Отже, опір другого резистора дорівнює 2 Ом.

Я приношу свої вибачення за попередню відповідь. Дійсно, опір другого резистора дорівнює 3 Ом, як правильно зазначив(ла) користувач. Для розв'язання задачі необхідно використовувати наступні кроки:

Загальний опір паралельного з'єднання резисторів можна обчислити за формулою:

1/Рзаг = 1/Р1 + 1/Р2 + ... + 1/Рn

де Рзаг - загальний опір, Р1, Р2, ... Рn - опори кожного резистора.

У даному випадку ми знаємо, що опір одного з резисторів дорівнює 6 Ом, а загальна напруга на паралельному з'єднанні дорівнює 1.8 В, а загальний струм - 0.9 А.

Використовуючи закон Ома: I = U / R, де I - струм, U - напруга, R - опір, можна знайти опір другого резистора.

Спочатку знайдемо загальний струм, який протікає через паралельне з'єднання резисторів:

I = U / Rзаг = 1.8 В / Rзаг

Також знаємо, що один з резисторів має опір 6 Ом, тому можемо записати:

1/Rзаг = 1/6 Ом + 1/Р2

Підставимо це вираз для 1/Rзаг в першу формулу і отримаємо:

I = U / (1/6 Ом + 1/Р2)

Після підстановки відповідних значень маємо:

0.9 А = 1.8 В / (1/6 Ом + 1/Р2)

Розв'язуючи це рівняння для Р2, отримаємо:

Р2 = 3 Ом

Отже, опір другого резистора дорівнює 3 Ом.