Яка маса чавунної деталі якщо у гасі на нього діє виштовхувальна сила 160Н. Густина міді чавуну

7г/см*3. Срочно потрібна допомога

Ответы на вопрос

Отвечает Габбасова Яна.

Ответ:вот

Объяснение:Для того, щоб визначити масу чавунної деталі, нам потрібно знати її об'єм та щільність. Щоб знайти об'єм, нам потрібно знати силу виштовхування і її відношення до ваги деталі у повітрі.

Вага деталі у повітрі:

Ми можемо знайти вагу деталі у повітрі, використовуючи силу виштовхування та прискорення вільного падіння:

F = m * g

де F - сила виштовхування (160 Н)

m - маса деталі у повітрі (що потрібно знайти)

g - прискорення вільного падіння (9,8 м/с²)

m = F / g = 160 Н / 9,8 м/с² ≈ 16,33 кг

Таким чином, маса деталі у повітрі становить близько 16,33 кг.

Об'єм деталі:

Об'єм деталі можна знайти, використовуючи її щільність та масу:

ρ = m / V

де ρ - щільність чавуну (7 г/см³)

m - маса деталі у повітрі (16,33 кг)

V - об'єм деталі (що потрібно знайти)

V = m / ρ = 16,33 кг / 7 г/см³ ≈ 2333,33 см³

Таким чином, об'єм чавунної деталі становить близько 2333,33 см³.

Маса деталі:

Остаточно, масу деталі можна знайти, використовуючи знайдений об'єм та щільність чавуну:

m = V * ρ = 2333,33 см³ * 7 г/см³ = 16333,31 г = 16,33 кг

Отже, маса чавунної деталі становить близько 16,33 кг.