сила 40 Н приводить у рух по горізонталний поверхні вантаж масою 20 кг із прискоренням 0.5 м/с2.

Визначити коєфіцієнт тертя А 30; В 0.3; С 0.15

Ответы на вопрос

Отвечает Костина Кира.

Відповідь:

с)m*a=F-Fтр Fтр=F-m*a=20-10*1,5=5 H