ДОПОМОЖІТЬ ВЖЕ БО ТО КР 4. Визначте опір нагрівального елемента чайника потужністю 2000 Вт, якщо

напруга в мережі 220 B. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Бейсенгалиева Еркежан.
Дано:
Р=2000Вт
U=220В
Знайти:
R-?
Опір нагрівального елемента можна визначити за формулою:
R = (U^2) / P
U - напруга в мережі;
P - потужність нагрівального елемента.
R = (220^2) / 2000 = 24.2 Ом.