Площі поршнів гідравлічного пресу 30см2 та 10см2.Яку силу треба прикласти до більшого поршня,

якщо менший підняв Вантаж 300Н A. 600H B.900H C.100H Г.300Н Срочноооо! Даю 55 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Сурикова Екатерина.

Ответ: C.100H

Объяснение:

Дано:

S2=30см²

S1=10см²

F2=300Н

----------------

F1-?

Согласно закана Паскаля:

F2/F1=S2/S1

Отсюда:

F1=F2*S1/S2=300*10/30=100Н