ДОПОМОЖІТЬ БУДЬЛАСКА С ДАНО!! З якою швидкістю кинули баскетбольний м’яч, якщо він пролетів через

кільце зі швидкістю 3 м/с? Кидок здійснили з висоти 2 м, кільце розташоване на висо-ті 3 м.

Ответы на вопрос

Отвечает Тян Соня.

Для визначення швидкості баскетбольного м'яча на момент кидка можна скористатись законом збереження енергії, де кінетична енергія тіла на початку руху повинна дорівнювати потенціальній енергії тіла після кидка:

mgh = (1/2)mv^2

де m - маса м'яча, g - прискорення вільного падіння (приблизно 9.81 м/с²), h - висота кидка, v - швидкість м'яча на момент кидка.

Підставляючи в цю формулу відповідні значення, отримуємо:

m * 9.81 * 2 = (1/2) * m * v^2

Прибираємо m з обох боків рівняння та розв'язуємо для швидкості v:

v = sqrt(2 * 9.81 * 2) ≈ 6.26 м/с

Отже, швидкість баскетбольного м'яча на момент кидка становить близько 6.26 м/с. Проте, для визначення швидкості м'яча на момент, коли він проходить через кільце, потрібно знати додаткові дані, такі як кут нахилу кільця та опір повітря.

Объяснение:

Якщо не помиляюсь то вот так