Під час електролізу, де електролітом виступав нітрат хлору, на катоді виділилося 50 г хлору.

Скільки часу тривав електроліз, якщо сила струму була сталою й дорівнювала 1 А?​

Ответы на вопрос

Отвечает Долганов Ясон.

Ответ:

13,7 c

Объяснение:

m= 0,05 кг;

I= 1 А;

к= 36,4*10⁻⁴ кг/Кл

t  ? закон Фарадея m=k*I*t; t=m/(k*I)=0,05/(36,4*10⁻⁴*1) ≈ 13,7 c