Який струм короткого замикання батареї, що має ерс 20 в та внутрішній опір 0,6 ом


Ответы на вопрос

Отвечает Санжижапов Сультим.

Ответ:

Для розрахунку струму короткого замикання використовується формула I = E/R, де I - струм короткого замикання, E - електродвигун батареї (20 В), R - внутрішній опір батареї (0,6 Ом).

Отже, I = 20/0,6 = 33,33 А.