Напишіть рівняння реакцій, за допомогою яких можна здійснити перетворення: Сa=>СaO=>Сa(OH)

2 =>СaSO4

Ответы на вопрос

Отвечает Фроловская Лиза.

Ответ:

Объяснение:

Ca + O2 = CaO

CaO + H2O = Ca(OH)2

Ca(OH)2 + H2SO4 = CaSO4 + H2O