Циліндрична колонна має масу 31,4 т. Знайдіть тиск, який чинить колонна поверхню, якщо її площа

0,785 м^2. * Відповідь запишіть у кілопаскалях (кПа).​

Ответы на вопрос

Отвечает Желізняк Юля.

Перетворимо масу колонни з тонн до кілограмів:

Маса = 31,4 т * 1000 кг/т = 31400 кг.

Підставимо значення маси та площі в формулу:

Тиск = 31400 кг / 0,785 м^2 = 39936,3057 кг/м^2.

Оскільки кілограм на квадратний метр (кг/м^2) є одиницею тиску, ми можем записати відповідь у кілопаскалях:

Тиск = 39936,3057 кг/м^2 = 39936,3057 кПа.

Отже, тиск, який чинить колонна поверхню, становить приблизно 39936,31 кПа.

Отвечает Гринченко Екатерина.

Ответ:

Для розрахунку тиску, який чинить колонна поверхню, необхідно використовувати формулу:

P = m*g/A

де P - тиск, m - маса колонни, g - прискорення вільного падіння (9,81 м/с²), A - площа колонни.

Підставляючи відповідні значення, маємо:

P = 31,4 т * 9,81 м/с² / 0,785 м² = 392,7 кПа

Тому тиск, який чинить колонна поверхню, дорівнює 392,7 кПа.

Объяснение: