Будь ласка допоможіть вирішити: 1 кг води можна нагріти від 12°C до кипіння за 4хв, ККД чайника 70%

а напруга в мережі 220В. Визначити силу струму.

Ответы на вопрос

Отвечает Мецкер Ника.

Ответ:

Объяснение:

m = 1 кг

T1 =  12°C

T2 =  100 °C

t =  4хв = 240c

η =  70% = 0.7 Раз

U =  220В

c = 4200 Дж/кг*К

I = ?

η = Q / A

η*U*I*t = m*c*(T2 - T1)

I = m*c*(T2 - T1) / (η*U*t) = 1*4200*(100-12) / (0.7*220*240) = 10 A