Прилад розрахований на 220 В має опір 242 Ом. За скільки хвилин він використає 240 кДж енергії?


Ответы на вопрос

Отвечает Данилин Иван.

Ответ:

Дано:

U=220 B;

R=242 Ом;

Q=240 кДж=240*10^3 Дж.

Рішення.

Q=((U^2)/R)*t, звідси знаходимо час, за який прилад використає енергію величиною Q:

t=Q*R/(U^2)=(240*10^3)*242/(220^2)=1200 сек=20 хв.

Объяснение: