Визначте потужність механізму, якщо роботу 6000 Дж він виконав за 1 хвилини!!! 1) 6 Вт2) 600

Вт3)60 Вт4)100ВтЗ поясненням, будь ласочка!!Терміново!! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Мостов Стас.

Ответ:

100Вт

Объяснение:

1хв=60 6000/60=100

Отвечает Абубакаров Сиддикъ.

Ответ:

Дано:

А=6000 Дж;

t=1 хв=60 сек.

Знайти P.

P=A/t=6000/60=100 Вт.

Відповідь: 4).

Объяснение: