Для ремонту квартири ліфтом, що рухається з прискоренням, піднімають 3 мішки цементу по 50 кг

кожен. Вага всього цементу під час руху становить 1800 Н. 3 яким прискоренням рухається ліфт?

Ответы на вопрос

Отвечает Санников Павел.

Ответ:

Знаємо вагу цементу - 1800 Н.

Вага цементу = сила, що діє на ліфт = маса * прискорення

Маса цементу = 3 * 50 кг = 150 кг = 1500 Н (маса * ґ = вага)

Тому:

1500 Н * прискорення = 1800 Н

прискорення = 1800 Н / 1500 Н = 1.2 м/с²

Отже, ліфт рухається з прискоренням 1.2 м/с².

Объяснение: