Пружину жорсткістю 4 кН/м розтягли на 2 см. Яку роботу виконали при цьому?​


Ответы на вопрос

Отвечает Мирный Илья.

Відповідь:

Для обчислення роботи, виконаної при розтягненні пружини, можна скористатися формулою:

W = (1/2)kx^2

де W - робота, виконана над пружиною, k - жорсткість пружини, x - величина її розтягнення.

Підставляючи дані з задачі, отримуємо:

W = (1/2) * 4000 Н/м * (0.02 м)^2 = 4 Дж

При розтягненні пружини жорсткістю 4 кН/м на 2 см було виконано роботу 4 Дж.