СРОЧНО!!!! На точковий заряд 4 нКл у певній точці електричного поля діє сила 18 мкН. Яка

напруженість поля в цій точці?4,5 кН/Кл

Ответы на вопрос

Отвечает Петров Денис.
Дано:
q = 4 нКл
F = 18 мкН.
Найти:
К-?
Рішення:
E = F / q = 18 мкН / 4 нКл
18 мкН = 18 * 10^-6 Н
4 нКл = 4 * 10^-9 Кл

E = 18 * 10^-6 Н / (4 * 10^-9 Кл) = 4500 Н/Кл = 4,5 * 10^3 Н/Кл